• Dzień Kobiet w klasach 4a i 4b

09.03.2023

Młodzi mężczyźni z klas 4 zaprosili swoje koleżanki, panie wychowawczynie Martę i Sylwię oraz panią Anię Kozub na spacer po Parku Hallera. Mimo chłodu, zarówno chłopcy jak i dziewczynki bawili się wybornie. Po aktywnym wypoczynku, wszyscy szczęśliwie wrócili do szkoły, a dalsze świętowanie przeniesione zostało do klas ♥️💐🍭.

• Dzień Otwarty dla przedszkolaków ⚽️🎨🎼☀️

05.03.2023

23 lutego w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte, podczas, których przedszkolaki - nasi przyszli uczniowie, mogły poznać szkołę oraz starszych kolegów.
            Dla miłych gości przygotowaliśmy różne atrakcje.
            Naszych milusińskich przywitali chłopcy i dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego i do końca wizyty strzegli ich jak oczka w głowie.
            Spotkanie rozpoczęła Pani Dyrektor Ewa Stańko, która powitała zebranych. Następnie p. Patrycja Wieczorek i Paulina Siodłak wraz z kl. 2b i 3b zaprezentowały przedstawienie pt. „Bajka o zmarzniętym bałwanku”. Spotkanie umilił występ grupy tanecznej „Wesołe Siódemki”. Przedstawienie teatralne i tańczące dziewczynki, cieszyło się ogromną popularnością wśród małych widzów, którzy owacjami na stojąco wyrazili swój zachwyt.
            To nie był koniec niespodzianek, podczas zwiedzania szkoły przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych przez nauczycieli klas 1-3, nauczycieli świetlicy oraz 3 MDGZ „Złote Wilczki”. Naszą szkołę opuszczali w doskonałych humorach ze słodkościami i symbolicznymi prezencikami w rękach.
            Serdecznie dziękujemy dyrektorom oraz wychowawcom z Przedszkoli nr 1, 9, 10 za chęć udziału w dniach otwartych. Zapraszamy ponownie już wkrótce 🙂.

• Dni Otwarte SP nr 7 :)

05.03.2023

Serdecznie dziękujemy Państwu - Drodzy Rodzice naszych przyszłych uczniów, że zechcieliście odwiedzić naszą Siódemkę w czwartkowe popołudnie - 2 marca. W związku z rekrutacją do szkół podstawowych zaprosiliśmy Was, aby przybliżyć organizację i funkcjonowanie placówki jako miejsca  przyjaznego dziecku, otwartego na jego potrzeby i wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom rodziców. Dziękujemy za wszelkie pytania i sugestie, które z pewnością weźmiemy pod uwagę tworząc plan pracy placówki na przyszły rok szkolny.

Pamiętajcie, że Szkoła Podstawowa nr 7 wyznaje zasadę " od szkoły otwartej... do szkoły mądrej".

Jeszcze raz zachęcamy do zapoznania się z prezentacją o szkole i serdecznie zapraszamy do naszej Siódemki.

Dyrektor mgr Ewa Stańko

oraz grono pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr 7 🙂

• Wizyta olimpijki Jowity Wrzesień w SP 7 🙂🤼‍♀️🥇

04.03.2023

"Jo-wi-ta, Jo-wi-ta, Jo-wi-ta" skandowali uczniowie na wczorajszym spotkaniu z utalentowaną olimpijką - zapaśniczką Jowita Wrzesień- Fanpage. Dawno mury naszej szkoły nie widziały i nie słyszały takiej radości na twarzach uczniów. Mistrzyni, zaprosiła swoich młodszych kolegów z drużyny zapaśniczej Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej którzy przybliżyli nam, organizując pokaz, dyscyplinę zapasów. Jowita Wrzesień miała bardzo ważną myśl do przekazania nam, młodym ludziom, być może przyszłym sportowcom: „Jeżeli człowiek wierzy w sukces i ciężko pracuje, jest w stanie wybić się z każdej miejscowości."
            Do spotkania „na szczycie” nie doszłoby, gdyby nie pan Zbyszek Jasiński trener drużyny zapaśniczej, a nasz nauczyciel wychowania fizycznego. Dziękujemy Panu za dużą dawkę, pozytywnej energii ❤️.
            Wdzięczni i szczęśliwi uczniowie SP7 🙂
            Wykorzystano zdjęcia @Miasto Dąbrowa Górnicza - dziękujemy za uprzejmość.