• Obiady

Poniedziałek  15.04.2024

Brokułowa z makaronem i natką zielonej pietruszki

Pyzy z mięsem,  Kompot wieloowocowy

Wtorek 16.04.2024

Zupa carska na wywarze mięsnym z natką zielonej pietruszki

Gulasz segedyński z białą kapustą, ziemniaki, Kompot truskawkowy

Alergeny- 1,3,7,9,10

Środa  17.04.2024

Zalewajka z ziemniakami i  natką zielonej pietruszki

Racuchy z jabłkiem,  Kompot wieloowocowy z czerwoną porzeczką

Czwartek 18.04.2024

Zupa dyniowa  zabielana śmietaną z grzankami i  natką zielonej pietruszki

Kotlet mielony drobiowy, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, Kompot truskawkowy

Piątek 19.04.2024

Zupa pieczarkowa z makaronem zabielana śmietaną i natką zielonej pietruszki

Kotlet rybny z miruny, ziemniaki, kapusta zasmażana.

Kompot wieloowocowy z agrestem

Alergeny- 1,3,4,6,7,9,10

• Woda do picia dla dzieci dostępna na bieżąco.
          • Alergeny zgodnie z załącznikiem.
          • Zgodnie z informacjami od producentów użyte produkty gotowe i przyprawy  mogą zawierać śladowe ilości alergenów: glutenu, mleka łącznie z laktozą, jaj, soi, orzechów, selera i gorczycy.

JADŁOSPIS MOŻE ULEC ZMIANIE Z POWODU BRAKU DOSTAWY ODPOWIEDNIEGO TOWARU

NUMER KONTA

80 1560 0013 2005 6115 6000 0002

UWAGA! KOMUNIKAT!

Nieobecność na obiadach należy zgłaszać osobiście na stołówce szkolnej, w sekretariacie szkoły bądź telefonicznie (tel.032 2623572). Zgłoszenia należy dokonać najpóźniej w dniu poprzedzającym nieobecność. Odpis obowiązuje zatem od  następnego dnia po zgłoszeniu.

W przypadku choroby ucznia rodzic zobowiązany jest powiadomić szkołę o przewidywanej ilości dni nieobecności. Planowany powrót ucznia po chorobie i chęć ponownego korzystania z żywienia powinny być zgłoszone dzień wcześniej.

W przypadku braku informacji o terminie powrotu ucznia do szkoły posiłek będzie wydany od dnia następnego po jego powrocie.

Rezygnację z obiadów na kolejny miesiąc należy zgłosić u intendenta stołówki lub w sekretariacie szkoły co najmniej na 3 dni robocze przed końcem miesiąca.